Burun Şekliniz Karakterinizi Yansıtır

Hepimiz farklı şekillerde burunlara sahibiz. Beğendiğimiz veya beğenmediğimiz bir buruna sahip olsak da burnumuzun şeklinin karakterimizi yansıttığı bir gerçektir. Şimdi burun şeklimize göre karakter analizimizi inceleyelim.

Büyük Burnun Karakteri Nasıldır?

Göze çarpan belirgin özelliği büyük burun delikleri ve burun ucunun geniş olmasıdır. Üzerinde küçük veya büyük kemer olabilir. Eğer ki, sizin burnunuz bu şekilde ise, büyük burun kudret demektir unutmayın! Liderlik, yöneticilik, tek başına çalışma isteği ve ego büyük burun özelliklerindendir. Kimseden emir almayı sevmeyen ve kendi kendinin patronu olmayı tercih eden karakterdir.

buyuk-burun

Küçük Burnun Karakteri Nasıldır?

Yapısı kısa ve dar olan burnun uçları düz yada yuvarlak olabilmektedir. Yüzün yapısına göre burun daha küçüktür. Yaratıcılığı ve hayal gücü gelişmiş insanlardır. Toplumu ateşleyecek güce sahip olan bu karakter, sinirli ve tez canlı bir yapıya sahiptir. Böyle olmasına karşın, sizi şaşırtacak derece de insanların iyiliğini düşünür ona göre davranır. Yoğun tempoda çalışan sisteme kolayca ayak uyduran bir yapıya sahiptir.

kucuk-burun

Uzun Burnun Karakteri Nasıldır?

İş dünyasında çok başarılı olan karakterlerdir. İnsanlara pozitif yaklaşımı en güzel özelliklerindendir. İç güdüleri çok gelişmiş olan uzun burna sahip insanlar büyük problemlerle kolayca başa çıkabilirler. Uzun burna sahip insanların iradeleri de çok güçlüdür.

uzun-burun

Kısa Burnun Karakteri Nasıldır?

Kaygılı bir karaktere sahip olan kısa burunlu insanlar, insanlara karşı vefalı sevdiklerine karşı sadık tiplerdir. İdarecilik ve amaca yönelik hareket etmede zayıf kalırlar. Karşısında güçlü karakter olduğu sürece onlara tarafından yönetilmeleri kaçınılmazdır.Duygusal, hassas, ve kibar olmaları birlikte çocuk ruhlu olmaları da belirgin özelliklerindendir.

kısa-burun

Düz Burnun Karakteri Nasıldır?

Dümdüz bir sırta sahip olan düz burun, dar burun deliklerine sahiptir. Zekanın temsilcisi olarak gösterilen düz burunlu karakterler, doğaya düşkün olmaları yanı sıra çok yardımsever özelliklere sahiptir. Her zaman disiplinlidir ve hayatta daima başarıyı yakalarlar.

duz-burun

Hokka Burnun Karakteri Nasıldır?

Zarafeti temsil eden hokka burun, burnun sırtından ucuna kadar bir kıvrıma sahiptir. Güven verici özelliği olan hokka burun, iyimser ve sevgi dolu bir karakterdir. Hayattaki tek vazgeçilmezi güzellik ve bakımdır.

hokka-burun

Kanca Burnun Karakteri Nasıldır?

Kancaya benzer görünümü olan burun, kaş arasından burun ucuna kadar pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu buruna sahip karakterler insanlar tarafından önemsenmek ister. Kendisini önemli hissetmek ve fikirlerinin değer görmesi onlar için çok önemlidir. Bu karakterlerin hayatta sadece kendi doğruları vardır. Başkalarının doğrularını önemsemez sürü psikolojisine asla girmezler.

kanca-burun

Romalı Burnun Karakteri Nasıldır?

Burun sırtında kemer olan bu burun dümdüzdür. Burun ucu dudak üzerine sarkık görünüme sahip değildir.Eski Romalı heykellerinin burun yapısına sahip bu karakterleri dik başlı kişilerdir. Çok güçlü karakterleri olup, liderlik yapmada başarılıdır. Arzulu bir yapıya sahip olan Romalı burun karakteri karar verirken hiçbir zaman acele etmezler, çünkü her ayrıntıyı gözden geçirirler. Organizasyon yetenekleri de çok gelişmiştir.

romalı-burun

Dalgalı Burnun Karakteri Nasıldır?

Burun sırtı S şekline benzeyen dalgalı burna sahip karakterler, eğlenceye fazla düşkünlerdir. Hayattan keyif almayı seven ve çevresini neşelendiren bir karakterdir. Yeni şeyler keşfetmeye ve denemeye çok isteklidirler.

dalgalı-burun

Nubyan Burnun Karakteri Nasıldır?

Karakteristik bir yapıya sahip olan bu burun, geniş yayvan burun deliklerine sahiptir. Nubyan burun karakterleri sürekli çözüm odaklıdır. Faydalı şeyler elde etmek için zaman harcayan bu karakterler, çok hevesli ve meraklı olmaları ile beraber çok da açık görüşlüdürler. İnsanları kolayca etkileyen çekici yapıya sahiptirler. Yaşamları sürekli bir koşuşturma içerisinde geçer.

nubyan-burun

 

 

Konu Hakkında Düşünceleriniz .. (Facebook üyeliğinizi kullanmadan aşağıdaki alandan yorum yapabilirsiniz!)

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.