Kırmızı Ruj Ne Anlama Geliyor ? Peki diğer ruj renkleri ne demek ?

Bayanlar çoğu zaman ruj rengini makyajlarında uygun tercih ediyorlar. Örneğin, basit makyaja üstünlük vermek isteyenler veya gözleri ön plana çıkarmaya çalışanlar bej tonlarda olan, açık renkli ruj renlerindi tercih ediyorlar. Dudaklarının güzelliğine güvenenler ise kırmızı, pembe, çoğunlukla koyu renkler, dikkat çekici rujlar kullanıyorlar.

Ruj renkleri bayanların karakterlerinden haber verir, Mesela her ruj renginin bir anlamı vardır.

Kırımızı Ruj Ne Anlam Gelir?


kirimizi-ruj-anlami

Kırmızı ruj beni gör benimle ilgilen , dikkat çekici olmak içindir. Kırmızı renkli rujları kullanan bayanlar bir mekanda odak noktası olmak istediğini gösterir.Yeni biri ile tanışmak , odak noktası olmak , dikkat çekmek için bu renk kullanılır. Kırmızı ruj kullanan bayanlar dudaklarına güvenmektedir ve kendilerini daha güzel hissettiklerini söylemektedirler.

Koyu pembe ruj ne anlama gelir ?

ruj-renkleri (3)

Bu renkte dudak boyalarını daha çok seviyorsanız, demekki siz çok romantik, macerayı seviyor, aşk romanları yaşamak için hep vaktiniz var. En önemlisi ise siz içinizde bir yıldızın gizlendiğini, sahneye yakıştığınızı düşünürsünüz.

 Koyu mor ruj rengi ne anlama geliyor ?

ruj-renkleri (5)

Bu renk herkese yakışmıyor. Uygun giyim tarzı ile birlikte açık ten rengine sahip olanlara daha çok yakışıyor. Eğer koyu mor renkli rujlar kullanmaktan hoşlanıyorsanız, risk almaktan korkmaz, cesur insansınız Kendi bildiğiniz doğrularınız vardır, birazda inatçı olabilirsiniz, net kararlar alıp uygularsınız.

Bej ruj rengi ne anlama gelir ?

bej-rengi-ruj

Makyajda dudakları ön plana çıkarmayı hoşlanmıyorsanız,demek ki amacınız dikkat çekmek değil. Sadece zarif ve şık görünmek istiyorsunuz.Mütevazi bir yapınız var.

Turuncu renk ruj ne anlama geliyor?

turuncu-reng-ruj

Turuncu yada buna yakın renkler kullanıyorsanız siz bol enerjili insansınız, sohbet etmeyi seviyorsunuz. Herkes ile dil bulur, istenilen ortamla uyum sağlayabilirsiniz, kendinize güveniniz tamdırve yeniliklere hep açıksınız.

 

Konu Hakkında Düşünceleriniz .. (Facebook üyeliğinizi kullanmadan aşağıdaki alandan yorum yapabilirsiniz!)
Son Yorumlar
 1. Anonim
 2. Nur
 3. mavi kelebek
  • Anonim
 4. GÖZDE
 5. GÖZDE
 6. GÖZDE
 7. sıla
 8. misafir
 9. gözde
  • melis
  • melis
  • Anonim
 10. gözde
  • kızıl akrep
   • merve ecrin

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.