Rüyada Elbise Giymek Ne Anlama Gelir?

rüyada elbise giydiğini görmek çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. kişinin karşı cinsin elbisesini giydiğini görmesi evleneceğine işarettir. düğmeli bir elbise giymek işlerini yoluna koyacağına, yırtmaçlı bir elbise giymek üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Rüyada elbise giydiğini görmek, elbisenin rengine göre de farklı şekillerde yorumlanmaktadır. rüyada giyilen elbise eskimiş, yıpranmış bir elbise ise insanın geçmişinden kopamadığına ve melankolik bir psikolojik hal içinde olduğuna işarettir. eğer elbise yeni ise geleceğinden umutlu olduğuna ya da umutlu olması gerektiği şekilde yorumlanır.

rüyada beyaz renk elbise giymek beyaz rengin temsil ettiği saflık olgusuna istinaden kişinin saf ve temiz duygular içinde bulunduğuna;

rüyada siyah elbise giymek sıkıntı ve üzüntü yaşanacağına;

rüyada mavi elbise giymek umut, hayallerin gerçekleşmesi, aşk gibi anlamlar içerir. diğer bir deyişle umutların ve hayallerin gerçekleşmesi ya da kişinin aşık olacağının; eğer aşık ise aşkının daha da güçleneceğinin işaretidir.

rüyada yeşil elbise giymek muradına ermek anlamına gelir

rüyada sarı elbise giymek, sarı rengin temsil ettiği ayrılık, hüzün, hasret gibi anlamları içerir. sarı renk elbise giydiğini gören kişinin ayrılık yaşayacağı ve bu nedenle hasret ve özlem çekeceğinin işaretidir.

rüyada kırmızı elbise görmek psikolojik ya da fiziksel bir rahatsızlığın habercisidir. eğer elbise koyu kırmızı ise hastalık ciddidir. açık kırmızı ise hafif bir rahatsızlığın işaretidir.

rüyada pembe elbise giymek çok önemsiz, küçük bir rahatsızlık geçireceği anlamına gelir.

Konu Hakkında Düşünceleriniz .. (Facebook üyeliğinizi kullanmadan aşağıdaki alandan yorum yapabilirsiniz!)
Son Yorumlar
  1. SEDEF
  2. Pd
  3. gamze
  4. irem
  5. turkan
  6. çiçek
  7. ramazan
  8. Anonim
  9. eda

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

takdir teşekkür hesaplama